Kvalitné ubytovanie

Hotel Poľana je zaradený do kategórie ***. Po roku 1991 prešiel postupnou rekonštrukciou celej ubytovacej časti.

Typy izieb

64 izieb a 10 luxusných apartmánov, izby pre nefajčiarov.

Popis izieb

Teplé farby, drevo a mramor vytvára jedinečnú atmosféru hotela, ktorá sa odráža aj v útulných a komfortných izbách.
Každý apartmán má svoj štýl, základom je pohodlie a luxus.

Check in: od 14:00 hod.

Check out: do 12:00 hod.

Vybavenie izieb

Izby svojím vybavením uspokoja aj náročných hostí. Na každej hotelovej izbe a apartmáne je bezplatné wifi pripojenie na internet.

Štandard kategória zahŕňa

dvojlôžkové a jednolôžkové izby s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchou a toaletou, telová kozmetika, sušič na vlasy, vysokokvalitné matrace, antialergické vankúše a paplóny, farebný TV so satelitným príjmom, minibar, telefón, bezplatné wifi pripojenie na internet.

Executiv kategória zahŕňa

dvojlôžkové a jednolôžkové izby zariadené moderným nábytkom s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchou a toaletou, telová kozmetika, sušič na vlasy, vysokokvalitné matrace, antialergické vankúše a paplóny, farebný TV so satelitným príjmom, minibar / v cene / kávovar / v cene / telefón, bezplatné wifi pripojenie na internet.

Apartmány

klimatizované alebo neklimatizované apartmány zariadené moderným nábytkom, veľkou kúpeľnou a toaletou, telová kozmetika, sušič na vlasy, vysokokvalitné matrace, double king size bed, antialergické vankúše a paplóny, farebný TV s plochou obrazovkou, minibar, kávovar, telefón, bezplatné wifi pripojenie na internet. Najnovšie klimatizované apartmány majú veľkú rohovú vaňu.

Share:
Related Post

Leave a Reply