Hotel Poľana

je zaradený do kategórie *** a ponúka 64 izieb a 10 luxusných apartmánov s kapacitou 112 stálych a 38 príležitostných lôžok. Izby sú komplet pre nefajčiarov. Teplé farby, drevo a mramor vytvára jedinečnú atmosféru hotela, ktorá sa odráža aj v útulných a komfortných izbách.

Každý apartmán má svoj štýl, základom je pohodlie a luxus. Izby svojím vybavením uspokoja aj náročných hostí. Na každej hotelovej izbe a apartmáne je bezplatné wifi pripojenie na internet.

Cenník a kategórie izieb

V cene ubytovania izieb všetkých kategórií je parkovanie na hotelovom parkovisku a wifi pripojenie. V cene ubytovania nie je zahrnutý miestny poplatok 0,40 eur/osoba a noc a bufetové raňajky v cene 15 eur/osoba.

Štandard kategória zahŕňa

dvojlôžkové a jednolôžkové izby s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchou a toaletou, telová kozmetika, sušič na vlasy, vysokokvalitné matrace, antialergické vankúše a paplóny, farebný TV so satelitným príjmom, minibar, telefón, bezplatné wifi pripojenie na internet.

Jednolôžková izba štandard – 48 eur 

Dvojlôžková izba štandard  – 65 eur

Executive kategória zahŕňa

dvojlôžkové a jednolôžkové izby zariadené moderným nábytkom s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchou a toaletou, telová kozmetika, sušič na vlasy, vysokokvalitné matrace, antialergické vankúše a paplóny, farebný TV so satelitným príjmom, minibar / v cene / kávovar / v cene / telefón, bezplatné wifi pripojenie na internet.

Jednolôžková izba executive – 60 eur 

Dvojlôžková izba executive – 85 eur

Apartmány

klimatizované alebo neklimatizované apartmány zariadené moderným nábytkom, veľkou kúpeľnou a toaletou, telová kozmetika, sušič na vlasy, vysokokvalitné matrace, king size bed, antialergické vankúše a paplóny, farebný TV s plochou obrazovkou, minibar, kávovar, telefón, bezplatné wifi pripojenie na internet. Najnovšie klimatizované apartmány majú veľkú rohovú vaňu.

Jednospálňový apartmán – 90 eur 

Jednospálňový apartmán s klimatizáciou – 90 eur 

ONLINE Rezervácia

1. Zvolte dátum 2. Výber izby 3. Vytvoriť rezerváciu 4. Potvrdenie
Vaša rezervácia
Príchod
Noc
Odchod
Izba
Izba 1
Počet osôb
Deti