Originálna gastronómia

Ponuka dňa – Špeciál menu

Každý pracovný deň máme pre Vás pripravené okrem štandardného menu aj naše špeciálne menu zložené z troch chodov, ktoré zaručuje bohatý gastronomický zážitok.

Gastronomické akcie

Každú nedeľu brunch alebo hodovanie v podobe raňajok spojených s obedom od 10,30 do 15,00, vstup na voľný bufet s welcome drinkom dospeli 12,90 eur, držitelia klubovej karty 11,90 eur, deti do 6 rokov 7,- eur

Raňajšia káva s domácou štrúdľou ako pozornoť hotela

 Príď si k nám vypiť vlastné víno /korkovné 3 eur fľaša/

Reštaurácia

má kapacitu 100 miest. Kuchyňa sa vyznačuje charakteristickým štýlom medzinárodnej kuchyne, ale na jedálnom lístku nájdete aj slovenské špeciality. Mnohé z receptúr vytvorili ešte šéfkuchári Interhotelov. Pri dobrom jedle si môžete vychutnať aj kvalitné vína zo Slovenska a svetoznámych vinárskych oblastí.

Interiér café

vytvára príjemnú atmosféru pri obchodných rokovaniach, pracovných stretnutiach, či nezáväznom posedení pri káve, štrúdle a pagáčoch vlastnej výroby.

Terasa

v letných mesiacoch sa môžete osviežiť vitamínovým drinkom na terase alebo sa ponoriť do ticha záhradnej reštaurácie.

Záhrada rytiera Fekete

súčasťou hotela je záhrada s pozostatkami mestských hradieb. Práve tu zahynul v súboji rytier Fekete. Na záhrade Vám môžeme zorganizovať akúkoľvek oslavu, svadobnú hostinu pre max. 40 osôb alebo firemnú garden party.

Catering

kompletné cateringové služby Vám zabezpečíme kdekoľvek si len budete želať.

Návrat hore